دندان درد

همین یکی را کم داشت فقط ، میان این همه فکر و خیال و درست و غلط تنها چیزی که می توانست ماجرا را تکمیل کند همین دندان درد بود ! صبح یکشنبه ی تعطیل ، بدون اینکه بدانی چرا تعطیل است ، یا بخواهی بدانی چرا تعطیل است ، با دندان درد و تنهایی هدر رفته ، بیدار نشده هوای خواب می کنی ، تا زودتر فردا شود ، حتی اگر فردا زیراکس امروز باشد ، که هست ! این کجایش خوب است ؟ که من این همه از دندان پزشکی می ترسم ! این کجایش خوب است ؟ که دلم سالهاست یک مشت و مال حسابی می خواهد از کل دنیا !

/ 5 نظر / 4 بازدید
میم

وزن سنگین کلاه بقراط... از: وارتزگِس پطروسیان کتیبه ها شکسته اند ، نوشته ها ناخوانا؛ آسوده ، کلمه اي است که در تمام زبان های دنیا هست ، گیاه است و تنها گياه است که آسوده است. دستانت را پیچک کن؛ آسوده برایت گیاه می شود.

آناهيتا

ولی دنیا منو تاحالا کلی مشت و مال داده اونم چه مشت و مالهایی

سرگیجه ها

سلام راست می گویی نمی خواهد بدانی چرا تعطیل است اصلا به چه درد تو می خورد ناراحت شدم از این پست همین!

سحر

سلام دندون درد! بد دردیه ولی مطمئن باش اون قدر ها هم که فک می کنی دندون پزشکی ترسناک نیست[لبخند] امیدوارم مشت ومالی که از دنیا می خوای باعث رفع خستگیت بشه نه باعث بدن درد[چشمک] [لبخند][گل]

محیا

مگه کسی هست که از دندون پزشکی نترسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کاش هیچ روز تعطیلی نرسه ، اگه قراره تعطیل بودنش اینجور با عذاب همراه باشه ، هرچند من چندی است همه روزم تعطیل است.