دنبال دلیل حضور هم بگردیم

گفتن جمله هایی از قبیل ای کاش نمی دیدمش ، کاشکی باهاش آشنا نمی شدم ، ای کاش از فلان جا رد نمی شدم ، کاشکی اصلا به دنیا نمی آمدم ، و غیره ، تنها از یک ذهن دیوانه و کوتاه فکر بر می آید ، حضور هیچ کس توی زندگی آدم اتفاقی نیست ، دارم دنبال دلیل حضورت می گردم ! شاید این باشد که به هر کسی دستی دستی بدون توجه به شرایط و موقعیت فکری اش اجازه ندهم خیال کند خدایی نکرده خبری ست و کاره ای شده به حول و قوه ی حق باری تعالی ! شاید هم این باشد که... فعلا نمی دانم ، احتمالات بعدی را بعدا بررسی می کنم .

/ 6 نظر / 9 بازدید
هیرگاموس

... خانم یک سئوال بپرسم : تا بحال عاشق نشدی؟؟؟ می توانی بگویی به من ربطی ندارد اما واقعا برایم جالب است که اگر تابحال عاشق نشدی چرا چنین سوز و گداز می کنی ؟ و اگر هم شدی که بگذار یک خاطره شود و چنین پی اش را نگیر. این روابط ماهیت اش این است که تمام شود. همین.

دنبال دليل حضور

يه وقتي ادما كفش نونوار مي پوشند اما سر توي اخور برده اداي روشنفكرا رو در ميارن علف سبز نشخوار مي كنند وفكر مي كنند كه غير از خودشون ادم ديگه اي نيست وبعضي وقتا به جاي حل يه مسيله صورتشو پاك مي كنن اگه براشون يادداشتي بزاري اونو حذف مي كنن شما نظرتون راجع به اين ادما چيه ؟

نمِ نمک

سلام خواسته‌ات را هر چه هست شکر همین!

می دانید دیگر من هستم.

... نمی دانم چرا از نثر مشنگ الدوله کامنت دوم خنده ام گرفته . نمی دانم یارو چه اصراری دارد که به سبک و سیاق من بنویسد و این چنین خودش را قهوه یی کند . نشخوار و علف و اصلا بیا بگو گرس برادر یا شایدم خواهر. مبهم نویسی همان کوس شعر نویسی است . ساده نویسی هنری است که این روزها اغلب از یاد برده اند . چرا این قدر بسادگی بی سوادی شان را نشان می دهند . شما می دانید؟ [قهقهه] همین.

ستاره

من همه ترانه هامو واسه چشم تو نوشتم ندونستم تو دروغی وای چه تلخه سرنوشتم

ستاره

برگ از درخت خسته می شود! پاييز بهانه است...