چهارشنبه ی جمعه نما

همین یکی را کم داشتم ، لعنت به آقای اقبالی عزیز... نه ، لعنت به آقای سرفراز عزیز... نه ، اصلا لعنت به تو ! چرا بی صدا شده لب قصه های خوب ؟! درست سه هفته است که عصر چهارشنبه همان عصر جمعه شده است ، تحمل همان اولی هنوز از عهده ی بشریت برنیامده بود که این یکی هم اضافه شد ، البته نه برای بشریت ، برای من یکی ! دزست سه هفته است که همین موقع ها از یکی می پرسم: ببخشید امروز چند شنبه است ؟ و از اینکه همیشه یا جمعه است یا چهارشنبه کلی تعجب می کنم ! حالا در این چهارشنبه ی جمعه نما همین یکی را کم داشتم، راستی مگر تو برای آقای سرفراز هم قصه گفته بودی ؟!

/ 3 نظر / 4 بازدید
نگار

بیا وبم زوووووووووووووووووووووووووود

هیرگاموس

... مستر اقبالی البته اهل تل بازی بود که آنقدر خوش صدا است . سیگار و از آن بهتر تل است که صدای را می پزد . مرحوم شکیبایی را بیاد داری؟ در همین راستا بود که گفتم پدر محترم ت هم مثل تمام سیگاری ها تنها صدایی خشن گرفته و بم دارد نه زیبا . که تارهای صوتی مان را به فاک می دهیم. اما امان از مجری های الاغ که زیر بغل امثال پدر شما هندوانه می کارند و ایشان هم باورشان می شود که انگار آره صدای من صدای شجریان است و مسخره تر از آن حس تواضع و غرور پنهان شان است. حالا متوجه شدی؟ چیزی نمی خواهد بگویی. همین

حجاب

گفتم یه بار با این ادرس برات کامنت داده باشم میگم مردا کلا کور رنگی دارند یا فقط من اینجوریم؟؟ امروز چند شنبه بود؟؟؟ هیچی با خودم بود خودتی همین!