نوستالژی های سال ها بعد... (برف روی خط استوا)

به سلامتی نگاهت کوچولو (با صدای همفری بوگارت)

زندگی بیهوده چیست؟
زندگی بیهوده یعنی اینکه بمیرم و هیچوقت هیچکس پبکش را که بالا میگیرد نگوید: به سلامتی نگاهت کوچولو!

   + مهدیه لطیفی ; ٤:٢٥ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٢٠ امرداد ۱۳٩٤

در دستِ هیچ فرشته ی موطلایی ای چوبی جادویی نیست!

خیال نکنید یک روز زنگ در به صدا می زند و شما می پرسید کیه؟ و صدای پشت اف اف می گوید: عشق هستم! ما باید شعبده باز شویم، ما باید خودمان خرگوش از کلاه، عشق از خنجر بیافرینیم!! ما باید هزار بار اشتباه کنیم! در دستِ تمام هم نسلانِ ما خنجری ست که بسیاری خودشان هم از وجودش بی خبر اند! مهربان باشید، خودتان باشید، صبور باشید، قدرتمند یاشید، ما باید خودمان عشق از خنجر بیافرینیم! در دستِ هیچ فرشته ی موطلایی ای چوبی جادویی نیست که بر خنجرها ضربه بزند و دیلینگ صدا بدهد و تبدیل به عشق شود!!... ما باید خودمان فرشته شویم!

   + مهدیه لطیفی ; ۱:۱٤ ‎ق.ظ ; شنبه ۱٧ امرداد ۱۳٩٤

کتاب بخوانید

شما را به خدا کتاب بخوانید!

امروز همین را توی اینستاگرام نوشتم و دوستی کامنت گذاشت که "پس یعنی من چون خودم به موسیقی علاقه دارم بیایم و به همه بگویم که همه تان بروید موسیقی یاد بگیرید!؟؟" خدایا ما کجا داریم زندگی می کنیم!؟؟ این مع الفارق ترین و مسخره ترین و بی ربط ترین تشبیهی بود که در تمام عمرم شنیده بودم!!

شما را به خدا کتاب بخوانید!

   + مهدیه لطیفی ; ۱۱:٠٢ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۸ امرداد ۱۳٩٤

لطفا تشریف بیاورید از من امضا بگیرید!!!

با ارادت به تمام شاعرانی که بسیاری شان هم دوستانم هستند، نظر شخصی من راجع به رونمایی کتاب گرفتن اینه: آهای دشمنان من که پشت سرم چشم دیدنم را ندارید لطفا بیایید کتاب من را بخرید! آهای دشمنان من لطفا تشریف بیاورید از من امضا بگیرید!!!

   + مهدیه لطیفی ; ۱۱:٥٧ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱ امرداد ۱۳٩٤