نوستالژی های سال ها بعد... (برف روی خط استوا)

...

احساس تنهایی داره خفه م می کنه... هیچ کس نمی تونه بفهمه این همه تنهایی چی کار می تونه بکنه با آدمی که از دید دیگران اصلا تنها نیست!

   + مهدیه لطیفی ; ٢:٢٧ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۳٠ مهر ۱۳٩۱

ترجیح دادن حسرت به وحشت

بعد ها خاطرات تلخ خنده دار میشن و خاطرات شیرین زهر مار!... باور کنید این خیلی مهمه که توی لحظه های بد موسیقی های خوب گوش بدید و توی لحظه های خوب موسیقی های بد!!... باور کنید این خیلی مهمه که بعدها با کنار گذاشتن اون موسیقی هایی که دیگه نمیشه شنیدشون، چیز زیادی رو از دست نداده باشید!... من خیلی از موسیقی های خوب دنیا رو از دست دادم، که حالا حسرت شنیدنشون رو به وحشتِ شنیدنشون ترجیح میدم!...

   + مهدیه لطیفی ; ٧:۱٩ ‎ب.ظ ; جمعه ٢۸ مهر ۱۳٩۱

مردها احمقانه تر دروغ می گویند!

اینکه زن ها ماهرانه تر دروغ می گویند و مردها احمقانه تر؛ و اینکه زن ها تبحر بیشتری در تشخیص دروغ دارند، اصلا دلایل خوبی برای اینکه مردها دروغگو تر جلوه کنند نیست!!

   + مهدیه لطیفی ; ۳:٢٥ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٢٦ مهر ۱۳٩۱

آرزو های بی وقت!

وقتی هزار سال از روی یه آرزو گذشته باشه، وقتی حتی وجودِ اون آرزو رو فراموش کرده باشی، برآورده شدنش خیلی بدتر از برآورده نشدنشه!... خدایا بی زحمت وقتی دیگه خیلی دیر شده شما هم بیخیال شو، سر به سرمون نزار!!

   + مهدیه لطیفی ; ۳:٤۱ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٩ مهر ۱۳٩۱

از بعدی پیشاپیش می ترسم!

این اواخر با یکی آشنا شدم که نارسیسیسم حاد داشت، همین که رهاش کردم با یکی دیگه آشنا شدم که پارانوئید حاد داشت!... خواستم در جریان میزان خوش شانسی من باشید و سوژه برای حسد ورزی داشته باشید!

   + مهدیه لطیفی ; ٢:٢٢ ‎ق.ظ ; شنبه ۱٥ مهر ۱۳٩۱

جاذبه ی موردِ نیاز!

به همان اندازه که جاذبه ی بین سیارات، کهکشان را میلیاردها سال در وضعیتِ تعریف شده اش نگه می دارد، جاذبه ی بین زن و مرد، و عطش ِ تجربه ی سکس، و شوق ِ تجربه ی عشق، زندگی را به سادگی قرن ها در وضعیتِ تعریف شده اش نگه می دارد!... و تا به خودمان بیاییم که سراب و شوخی ای بیش نبوده و آنقدرها هم که فکر می کردیم مهم نبوده و قرار نبوده تهِ هیچ عشقی حلوا خیر کنند، عمرمان تمام می شود و آنهایی که به دنیا می آیند دوباره از نو تجربه می کنند و کشف می کنند و...! این جاذبه حتما باید باشد تا زندگی بی آنکه هیچ چیز جالبِ توجهی داشته باشد بتواند میلیون ها سال ادامه پیدا کند!... هیچ جنگ جهانی ای هم کارساز نیست.

   + مهدیه لطیفی ; ۳:٢٤ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٤ مهر ۱۳٩۱

خستگی

"خستگی" یعنی چیزی که هرچی بیشتر سعی کنی تعریف و توجیه و توصیفش کنی، خسته تر میشی!

   + مهدیه لطیفی ; ۳:۱٧ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۳٩۱

پل های احتمالی

هر وقت خواستید کسی که رفته است برگردد، ابدا، مطلقا، هرگز، به هیچ وجه، به جملاتی با مضامین ِ "برگرد، منتظرت هستم، بی تو سرد است، بی تو می میرم، برگردی بهار می شود، و غیره..." رو نیاورید!  با این کار تمام پل های احتمالی را بی شک خراب تر خواهید کرد!!... تنها راهی که دارید این است که هیچی نگویید؛ حتی یک کلمه!

   + مهدیه لطیفی ; ۳:٥٠ ‎ق.ظ ; جمعه ٧ مهر ۱۳٩۱